M. K. Čiurlionio g. 19 Vilnius +370 644 77447
M. K. Čiurlionio g. 19 Vilnius +370 644 77447
Amicus Dentis | Jana Vasjanova

Jana Vasjanova

Gyd. odontologė (vaikų gydymas)

Pasirinkau vaikų odontologės specialybę vadovaudamasi širdies pašaukimu. Esu įsitikinusi, kad vaikų odontologas privalo ne tik tobulai valdyti diagnostikos ir gydymo metodus, bet mokėti suprasti mažojo paciento nuotaiką, tapti jo draugu. Visiems būna nedrąsu padaryti pirmą žingsnį į odontologo kabinetą, tačiau reikia, kad šalia būtų žmogus, kuris padrąsintų, palaikytų, nusišypsotų ir padėtų įveikti visas baimes. Džiugu, kai po kiekvieno apsilankymo lieka tik geros emocijos ir su šypsena laukiama naujo susitikimo. O svarbiausias apdovanojimas – vaikų nuoširdumas, juokas ir žibančios akys.

Išsilavinimas

Nuo 2019 metų rugsėjo – po diplominės studijos, vaikų  odontologijos rezidentūros studijų programa, Vilniaus Universitetas.

2018 m.Vilniaus Universitetas, vientisųjų studijų programa Odontologija. Odontologijos magistro Magna Cum Laude diplomas.

2013 m. Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazija, vidurinis išsilavinimas.

Profesinė praktika ir patirtis

2017 m. liepa – 2017 m. rugpjūtis UAB Vytauto Tamošiūno ir Justinos Jakutienės Odontologijos klinika „Amicus Dentis“, gydytojo odontologo pagalbininkė.

Nuo 2018 m. Tyrėja Vilniaus Universiteto vykdomame moksliniame tyrime: „Paauglių burnos higienos gerinimo tyrimas“.

2018 m. Liepos mėn. UAB „Du kvadratai“ Odontologijos klinika „Ovidenta“, bendros praktikos gydytoja odontologė.

Narystė

                      2015-2018 m.  VU MF SMVT Odontologijos sekcijos narė.

                       Nuo 2018 m.  Lietuvos Respublikos Odontologijos Rūmų narė.

                      Nuo 2019 m. Lietuvos Vaikų Odontologų Draugijos narė.

Kvalifikacija

Aktyviai dalyvauju tarptautinėse ir nacionalinėse konferencijose ne tik kaip klausytoja, bet pristatinėju ir savo pranešimus. Šiuo metu studijuoju vaikų odontologijos rezidentūroje, esu tyrėja Vilniaus Universiteto vykdomame moksliniame tyrime apie paauglių burnos higieną. Su pacientais galiu bendrauti lietuvių, rusų, anglų kalbomis.